Životopis

1. června 2012 v 17:54

Misha Collins

Právní jméno: Misha Collins
Narozen jako: Dmitri Tippens Krushnic
Datum narození: 20. srpna 1974

Herec Misha Collins se narodil 20.8.1974 v Bostonu v Massachusetts. Jeho matka během studií na vysoké odjela do Ruska, kde poznala muže, po kterém získal Misha své jméno. Má mladšího bratra Sashu, se kterým si jsou hodně podobní, a dvě sestry Daniellu a Elizabeth. Vystudoval Chicagskou univerzitu. Studoval tam sociální politiku.

Prostřednictvím svých studií získal stáž v Bílém domě kde pracoval jako personál prezidenta. Stalo se tak v roce 1995 kdy funkci prezidenta vykonával Bill Clinton. Po 6 měsících v hlavním městě USA se rozhodl, že nechce být politikem.
Odešel odsuď a začal pracovat v softwarové firmě. Ale zjistil, že i to není nic pro něho a že se chce věnovat plně herectví.
Neživí se jenom jako herec, ale i jako producent a publicista svých básní.

V seriálu 24 hodin se objevil jako jeden z hlavních záporných postav. Také si zahrál v seriálu Čarodějky. Ale nejznámější role je Castiel v Supernatural. Zahrál si i v jednom díle seriálu Ringer (2011) se Sarah Michelle Gellar.

Roku 2002 se oženil s Victorií Vantoch, se kterou začal chodit už na vysoké škole. S ní má i svého syna Westa Anaximandera Collinse, který se narodil 23. září 2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama